icon

O nas

icon
icon

Wszystko zaczyna się od dzieciństwa…

Każde nasze kolejne etapy podróży w dorosłość zaczęły się w dzieciństwie, związane z obecnością Mądrych Dorosłych, pierwszy krok,upadek, uśmiech, sukces i niepowodzenie, emocje, smaki, zapachy … te doświadczenia towarzyszą nam bardzo długo. Z pasją pracujemy z najmłodszymi Dziećmi. Otaczamy troską ich rozwój, z wdzięcznością za zaufanie mamy szansę obserwować jak się rozwijają i zmieniają.

Z wielką uwagą wspieramy Mądrych Dorosłych towarzyszących naszym Dzieciom. Dzielimy się doświadczeniem, spostrzeżeniami, pytamy, uczymy się codziennie. Towarzyszymy w wielu momentach – i tych, które były wyczekiwane, i tych zaskakujących. Tworzymy atmosferę zaufania, akceptacji, wsparcia. Szczęśliwy, spokojny, zaopiekowany Dorosły to szczęśliwe, spokojne, zaopiekowane Dziecko.

Jako Rodzice nie ze wszystkim musimy dawać sobie radę, a nie jesteśmy sami z naszymi rozterkami. My, wszyscy Dorośli, budujemy świat naszych Maluszków. Uczymy i nazywamy emocje, sytuacje, codzienność.

Jest nam bardzo miło być częścią życia Państwa i Państwa Dzieci.

icon

Tworzymy sieć BAJKOWY gdzie oprócz profesjonalnej kadry opiekunek, wspierają nas Poradnie Psychologiczno – Pedagogiczne – na miejscu, w Placówkach

  • na Bajkowych Warsztatach, gdzie pracujemy z Państwem indywidualne oraz grupowo
  • wydając własne publikacje, gdzie dzielimy się naszą wiedzą
  • szkoląc innych opiekunów, pomagając powstającym nowym Placówkom
  • i wiele innych (pomysły nas nie opuszczają)

Zapraszamy Serdecznie do współpracy Rodziców, Dzieci i Opiekunów.